Lütfen Okuyun!!!

Tekirvenusi

3 gündür kedimden ayrı kalmam gerekti baska bir yerdeydim eve bugün geldim kedimde inanılmaz değişimler var gözlerini büyüterek ve kuyruğu kabartarak bana bakıyor yaklaşınca kaçıyor durduk yere gelip bana saldırıyor ve hiç hic tüy dökmeyen kedim inanılmaz tüy döküyor bunlar geçer mi lütfen söyleyin stres mi olmuş

4 CEVAP

mihriii

sanırım stres olunca çok tüy döküyorlar benimki vete gidince baya tüy döküyor mesela umarım eski haline döner en kısa zamanda

Beyzaduman

Evet kediniz strese girmiş:(
Zamana ihtiyacı var, sizi gördükçe yanında hissettikçe stresi geçecektir.

eceyilmaez

Feliway deneyebilirsiniz. Üstüne gitmeyin

Elifsu17

Kokunuz değişmiştir, banyo yapıp evdeki kıyafetlerinizden giydiğinizde düzleir büyük ihtimal