Pelet Kum Onerisi

emineerturk

Önceden natural bastet kullanıyordum ama çok pahalandı. Piyasada da bir sürü yeni pelet çıkmış. Kullanıp memnun olduğununuz pelet var mı?

2 CEVAP

sultansbutler

suzionline bu videoya bakıp biraz fikir sahibi olabilirsiniz. ben de uygun fiyatlı ama performansta yüz üstü bırakmayan bir marka bakıyorum şu anlık.

Beyzaduman

Merhaba, ben de natural bastet kullanıyorum. Aslında ilk bakışta fiyatlar yüksek gibi geliyor ama doğru kullanıldığında aslında bentonitten çok daha karlı çıkmış oluyorsunuz.