Kedimin Gözleri Akıyor

Busra_12

Merhaba ,kedimin gözleri fotoğraftaki gibi akıyor ve pembe pembe duruyor bunun sebebi ne olabilir ? Silsem de tekrar aynısı oluyor

6 CEVAP

Göz akıntısı yanında extra bulgu var mı ? nefes problemi , iştah kaybı , hırıltı , hareketsizlik ve yorgunluk gibi

Busra_12

Hayır yok .

Kedi nezlesi yahut göz hastalığı olabilme ihtimali var. Bence bir götürün. hatta biran önce götürün

Ne zamandır böyle ? ne kadardır sizinle birde.

Busra_12

15-20 gündür böyle. 3 yıldır bizimle birlikte

Busra_12

Teşekkür ederim normalde eve veteriner geliyor onu beklediğim için götürmedim ama muayene etseler daha iyi olacak sanırım