6.5 Aylik Erkek Kedi Kizginlik

Merhaba, kedim bir suredir ara ara mirlayarak onumde kendini kut diye yere atiyor. Bu surecte 2-3 kere de kolumu ortalayip ciftlesmeye calisir gibi hareketler yapti fakat ne bagirmasi ne de idrar puakurtmesi mevcut degil. Kedim kisginliga mi girmis ya da girmek uzere mi? Tecrubeli, yasayan bilgi sahibi olan arkadaslarin yardimlarini bekliyorum

6 CEVAP

Buketbayraktar

Püskürtme her kedide olmuyor. Ama çiftleşme hareketi yapmaya başladıysa giriyor demektir. Miyavlamalar artar yakında. 6.5 ay ortalama Bi süre annemin kedisi de 4.5 aylık girdi.

asrayildrm

benim kedim 4.5 aylıktı ilk kızgınlığa girdiğinde sizinkide girmiştir muhtemelen

ercan123

Aynı sorundan muzdarip dün kısırlaştırdık.

Pablos

Bende erkek kedimi 6,5 aylikken kisirlastirdim.Operasyonun uzerinden 1 ay gecmesine ragmen hala yumusak esyalar ile ciftlesme pozisyonuna giriyor.Acaba sizde de bu durum devam ediyor mu?

indovf

@Pablos onu alışkanlıktan yapıyor. Zamanla azalıcak. Ayrıca böbrek altı bezleri de testesteron ürettiği için tamamen bitmeyecek. Ama ciddi derecede azalıyor

indovf

Kesinlikle kızgınlığı girmiş. Benimkinde de püskürtme olmamıştı. Her kedide ufak farklılıklar olabilir. Fakat kerkinme net bir kanıttır