Tasinacagim Yardim Edebilirmisiniz

Kayip

Gorev icabi tasincagim koydeydim ewim mustakil simdi daireye tasincagim 3tane erkek 10 aylik kedim var dogdugundan belli benim yanimda ama suan tasinacagim kedilerimide goturcegim ama bu yeni bir yere alismasi zor oluor die biliyorum kedilerin cunku ewde bakmiyorum bahcede bakicagim bu zamana kadar da hep bahcedeydiler yeni yere alismalari icin ne yapabilirim yada sizin bu konudaki fikirleriniz nedir tecrubelerinizden faydalanmak istiyorum lutfen yardim edin

4 CEVAP

patipatili

Bence de evde bakmanız eğer müsaitse durumlar daha mantıklı, müstakil evde bahçe kolay ama apartmanda bilmedikleri yer diğer hayvanlar eğer gideceğiniz yer işlek bi yerse insanlar arabalar vs çok korkutur ayrıca kaçar kaybolurlar çok riskli. Ya bırakın bahçenizde günlük eski evinize gidip besleyin hiç yerinden etmeyin hayvanları ya da yeni evinizde içeri alın bence. Ben hiç sokakta baktığı kedileri taşınırken götüren görmedim şu ana kadar

asrayildrm

şimdi evde mi bakacaksınız yani

Kayip

Hayir bahcede bakicam bahcesi var ewin

Latahzen27

Ewde baksaniz anlarizda bahcede bilmedileri yer köpek saldırıları olabilir ama ewde baksanız daha yoksa kedileriniz yakin zamanda kaybolabilirler