Tırnak Makası Önerisi Lütfen

dezgicavus

Kedimin tırnağını kendim kesiyorum, alıştı. fakat evdeki tırnak makası çok iyi değil yenisini alacağım ama pahalılar/ucuz vs güvenemedim. Sizin kullandığınız iyi dediğiniz bir ürün var mı? Mümkünse satıcı/site belirtirseniz sevinirim. O kadar parayı kötü bir ürüne ödemek istemiyorum.

Not: Bizler için olan makaslar ile zorlanıyorum, kesemiyorum.

21 CEVAP

tyguler

Biz lion marka almıştık bi sorun olmadı ********dan almistık saticiyi hatırlamıyorum

dezgicavus

@simbakedi. Her gün kaçırmadan tutarak 1 tırnak ve hemen ödül maması ile 1 ayda alıştı, ama asla bugün sakin deyip 2. Tırnağı kesmedim. Uzun süre gidecek bir ürün fiyat çok takılmıyorum. Teşekkürler :)

dezgicavus

Tırnağı kırılmasın diye çok ucunu kesiyorum zaten, normal kesme noktasına uzaktan, 3 günde sivrileşiyor geri.

pablopicasso

https://ty.gl/p0hh1x0

Şunu kullanıyorum. Memnunum.Umarım linkten ulaşabilirsiniz.

Gogomi

Valla geçen aldım 30 tl törpüsü de İnan’ın mükemmel kesiyor hiç kırmadı boyut olarak da orta beni zorlamıyor petshop dan almıştım bence petshopdan görerek almak daha iyi ben ilk netten aldım kedimin tırnaklarını öaf etti yeni yeni düzeldi yeni makas alınca

Sulecrn

Petlebiden 24 tl ye pembe bir makas almıştık Kedimin tırnagini kirmadan kesiyor. Ve keskinliği de gayet iyi. Tavsiye ederim