Tırnak Makası Önerisi Lütfen

dezgicavus

Kedimin tırnağını kendim kesiyorum, alıştı. fakat evdeki tırnak makası çok iyi değil yenisini alacağım ama pahalılar/ucuz vs güvenemedim. Sizin kullandığınız iyi dediğiniz bir ürün var mı? Mümkünse satıcı/site belirtirseniz sevinirim. O kadar parayı kötü bir ürüne ödemek istemiyorum.

Not: Bizler için olan makaslar ile zorlanıyorum, kesemiyorum.

21 CEVAP

brokingbad

şu klasik ucuz kırmızı siyah olandan aldım ben 10 tl mi neydi hiiç memnun değilim kesmiyor

tyguler

**trendtyol

dezgicavus

@brokingbad . Bende onlardan var kedimi çok plansız alınca veterinerde o vardı acil aldım.

simbakedi

tr en dy ol dan trixie marka 8 cmlik makas aldik cok fazla bize kestirmese de tirnagini uyurken kestigimde hic sorun olmuyor tirnaklarini hic kirmadi. pahali ama sizin kediniz size alismis uzun sure gidecegini dusunuyorum o makasin yorumlarinda da memnun oldugunu belirten cok insan var bakabilirsiniz.

mihriii

siz tırnağını kestiğinizde kestiğiniz yer beyazlaşıyor mu

dezgicavus

Çok az evet, tırnak makası güzel kesmiyor dağıtıyor biraz. Ben kestikten sonra tırmalama tahtasına gidip düzeltiyor.

Patili_1

Ben normal insan tırnak makası kullanıyorum bi kac tane tırnak makası aldım ama hepsi de kötü kesmiyor #kedilolayla kanalında da öyle yaptıkları için bende insan tırnak makası kullanıyorum şuanlık eğer iyi bulursam seve seve alabilirim

pablopicasso

https://ty.gl/p0hh1x0

Şunu kullanıyorum. Memnunum.Umarım linkten ulaşabilirsiniz.

pablopicasso

Veterinerlerin kullandığı makasa çok benziyor. Gayet başarılı memnunum. Benim aldığım zaman çok daha fiyatlı idi. Şu an çok makul. Bir bakın dilersenzi

dezgicavus

Normal tırnak makası ile çok zor geldi bana kesemedim. @pablopicasso fiyatı cidden uygun, bunu deneyim şimdilik bakalım . Ben 70-80 gözden çıkmıştım çünkü

mihriii

benimki de öyle ya kötü kesiyor galiba

dezgicavus

@mihrii zaten keserken tek parça halinde kesilmiyorsa, parçalar dökülüyorsa iyi değil maalesef :(

mihriii

yok dökülmüyor da beyaz oluyor ucu bi de bazen azcık parçalanmış gibi oluyo

dezgicavus

@mihri beyazlık ilk kesimde normal sanırım ama parçalanma olmaması gerekiyor.

mihriii

haa anladım teşekkürler