Tırmalama Acill

Arkadaşlar iyi geceler.
Kedim sürekli takıntılı olarak dolapları, kapıları, yerleri tırmalıyor..
Dur dememe rağmen hiç umursamadan devam ediyor.
Bıraksa bile 1 dakika sonra yeniden başlıyor.
Kıyafet dolabının önüne oturup tırmalıyor kafasıyla dolabı açıp içinleri yerlere atıyor.
Bunu neden yapıyor olabilir?

10 CEVAP

Beyzaduman

İyi akşamlar, benim oğlum da dolapların içinde girmeyi çok seviyor kuytu olduğu için sanırım:)
Tırmalama çözümü olarakta tırmalamasını istemediğiniz yerlere çift taraflı bant yapıştırın, banttan nefret ediyorlar:)))

Ayyy hemen deniyceeemm:))
Çok teşekkür ederim:))

Edaznn

Kolonya sıkın, büyü gibi. Hayatta yaklaşmazlar :d

Kedi tırmalama sütunları satılıyor bir ton çeşidi var, tırnaklarını törpülemeye yarıyor. onlardan alın mutlaka, yoksa kanepe perde bırakmıyorlar evde

Tırmalama tahtası var ve duvarda monteli tablo şeklinde büyük tırmalama alanıda var.
Ama ısrarla dolapları kapıyı yerleri tırmalıyo takıntı halinde

misapet

Rakının markası ne fotoğrafta ki

Yeni rakı

NSukun

Tırmalama tahtası alıp bir güzel kedi nanesiyle kaplayin hatta spreyleri de var daha kolay ve temiz olur

NSukun

Evin her yerine kolonya dökmeyin tabiki sizden de soguyabilir gerçekten hiç sevmiyorlar kokusunu ve zararı da olabilir TV ye sürüyorum ben sadece üstüne çıkmasını engellemek için çok çıkıyor çünkü ama onun dışında tercih ettiğim bı yöntem degil

Dolap kısmında deniycem sadece çok teşekkür ederim♥️