Felicia Marka Mama...

Bu mama hakkında dusunceleriniz nelerdir kullanılır mı Baska forumlarda proplana muadil demisler ama...

5 CEVAP

Benim kedimde siyah dışkı arkadaşlarımın kedilerinde geçmeyen ishallere sebep oldu içeriği de iyi değil önermiyorum brit care bozita prima cat true instinct applaws gibi mamalara bakın derim

ecekrdg

benim kedim severek yiyor bir sorunla karsilasmadim suan

Felicia mama çok iyi bir mama değil.Özellikle kısır mamasındaki somon proteini oranı yetersiz kalıyor.Proplan mama alabiliyorsanız felicia almanızı önermem proplan fiyatındaki daha güzel mamaları tercih edebilirsiniz.

tyguler

Çok iyi bir mama değil ama iyi bir mama. Benim kedim severek tüketiyor bir sorunla da karşılaşmadık aksine yararını gördük. Bütçeniz o fiyatlardaysa bence gayet kullanılabilir bir mama

Buketbayraktar

Proplana muadil olabilir çünkü proplanda içeriğine göre pahalı olan bir mama sadece. Felicia yerli bir mama bonacibo ile aynı fabrikada üretilen bir mamaymış ki onunla ilgili çok şikayet var. Felicia buralarda çok popüler oldu Bi ara kullanlar memnundu ama bütçeniz daha yüksekse kullanmayın brit care, bozita, sanabelle bakabilirsiniz. Ben britcare kullanıyorum. Diğerleri başarılı bulduğum mamalar. Nd vardı artık öneremiyorum kullananlar bırakmaya başladı benzer şikayetlerle