Kedim Ekmeğe Bayılıyor

nhazalsahin

Arkadaşlar kedim ekmeği o kadar çok seviyor ki sofradan 2 dk kalksam hemen bi dilim ekmek çalıyor yemek yerken gözümün içine bakıyor başka odaya kapatırsam ağlıyor ne yapacağımı şaşırdım günde bir lokma verip gönlünü yapayım diyorum ama sizce zararı olur mu

11 CEVAP

emreovec

Her gün değil de hafta da 2 3 ufak parçanın zararı olmaz ama faydası da olmaz.

Bir ruh hastası daha :)

mihriii

benimki de çok seviyor kahvaltı yaparken küçük birkaç parça veriyoruz pek zararlı olduğunu sanmıyorum

deniznergis

Bizimkide ekmeğe bayılıyor biraksam yarim ekmeği yer bir oturuşta

Oqrenerde06

Bizim ki sigara böreği bile yemeye çalışıyor.

sultansbutler

mamasına katın haftada 3 kere yesin falan mı 😱 arkadaşlar kendinize köpeğinize ekmek falan vermeyin. evdeki kuşlarımıza bile ekmek vermek doğru değil. kuru mamalar zaten tahıllar ile başlı başına bir ekmek yapar. hayvana daha fazla tahıl, tuz, şeker yüklemeye gerek yok. kediler ETçildir. eğer kedim güzel beslensin, şımartayım onu diyorsanız içinde et yüzdesi yüksek olan yaş mamalardan sık sık verin. kediniz sağlıklı, siz mutlu 👌🏻

ebrugul1

ne güzel hiç bireşey olmaz ekmek yemesi güzel bir şey çok vermeyin mamasını düzenli yesin okadar korkmayın sokak kedileri ne bulurlarsa yiyorlar bişey olmuyor korkmayın çok vermeyin ama istersede verin az bişey sıkıntı olmaz🍞

BuseDM

Ekmeği Minik minik dilimleyerek üstüne nemlenicek şekilde süt döküp verebilirsiniz 2 günde bir

sultansbutler

kediler otobur değil ki ekmek yesin. vermeyin zaten kuru mamaların içinde doğru düzgün et yok :( . alışkanlık haline gelip daha çok istemesin. mutfakta yemek yerken kapıyı kapatabilirsiniz eğer çok hızlı şekilde kapıyorsa ekmeği.

aysuaks125

arada sırada mamasının içine katın oyle yesin yani haftada 3 kere fln

Buketbayraktar

Arada az vermekten bi şey olmaz ama alışırsa sürekli isteyecek. Ekmek kedi için zehirli vs değil tabi ama beslenmesinin de Bi parçası olmamalı.