İncelememi İstediğiniz Kedi Mamaları

Merhabalar.Mamalarla ilgili bir liste hazırlıyorum.Ucuz pahalı farketmeksizin hangi mamaları listeme eklemem gerek bir karara varamadım.Buraya sormak istedim.Ucuz orta pahalı mamalardan hangilerini inceleyip listeme eklemeliyim?

18 CEVAP

oscarto

Lütfen Brit Care da inceleyin (ama eski paketleri değil yenileri. Yani Missy for Sterilised yerine şimdiki kısır mamasını inceleyin)

asrayildrm

yavru da yapabilirseniz güzel olur

Felicia mamayada bakın burda nedense çok popüler

ssos

Felicia Kısır Somonlu
MyStic Kısır Somonlu
Brit Premium Kısır

ssos

İçeriklere lütfen resmi siteden bakın.Diğer sitelere yanlış çeviri yada yanlış içerik oluyor bazen.Teşekkürler

Birde bir sorum daha var.Hangi modelleri incelemeliyim sizce?Sadece kısır yeterli olur mu yoksa kısır ve yavru mu yapayım?

Brit Care ve MyStic mama için puanlamayı bitirdim ancak mama çeşitliliği fazla olmayınca kıyaslamada olmuyor.Marka fikirlerini bekliyorum 🤗

kimnana

felicia kısır somonluya bakabilir misiniz, çok fazla önereni var ama sikayetvar.comda alerji ve ishal yaptığına dair çok fazla şikayet oluşturulmuş. daha sonra ki bilgilendirmenize nasıl ulaşabiliriz acaba?

Yazı bittikten sonra burada paylaşmayı düşünüyorum.

patipatili

Naturea
Acana
Bozita
Brit Care

Bu markaların yavru mamalarıma bakabilirsiniz şahsen ben de merak ediyorum bu markaları ve yazınızı, kolay gelsin

mihriii

profine

indovf

ND ,Royal canin , hills. Bunları da eklersen sevinirim

oscarto

Naturea

gmzyrl06

royal, proplan

Güncel...