İshal Ve İç Parazit Hapı

pongul

merhaba, tekir kedim bir ay önce iç parazit iğnesi olmuştu zaten, 40 gün sonra caniverm 700 mg hapın yarısını doktor verebilirsiniz dedi. verdikten birkaç saat sonra kızım kustu, bugün de tuvaletinin içinde resmen patlama şeklinde dışkılama yaptı. kedim 4 aylık ve 1 kilo 500 gram. dışkısı gayet katıydı bu zamana dek. kuru mama ile beslenmekte ve mama değişimi durumu yok.

bu ishalli dışkılama sonrasında kakasında gözle görülür bir parazit yoktu sadece ishal kıvamındaydı. bu ishal hapın yan etkisi midir yoksa kızım parazit mi döküyor? döküyorsa 40 gün önce yatırdığım iç parazit iğnesi ne işe yaradı? vermem gereken takviye bir besin varsa önerdiğiniz çok iyi olur...

18 CEVAP

pongul

avrupa yakasindayiz

pongul

ben balkabağı bir türlü bulamadım devamında ancak probiyotik tablet vermeye devam ettim. şu an daha iyi arkadaşlar. iştahı çok iyi değil ama sıcaklara bağlıyorum biraz da. cevaplar için tekrar teşekkür ederim.

pongul

ishali neyse ki devam etmiyor, konserve mutlaka bakacağım, başka bir veteriner advance'in GastroSensitive Cat mamasını verdi link şimdilik ondan yiyor ama çok az. hill's i/d de isterim gidince. umarım eski iştahına kavuşacak...