Felicia Mama Hakkında Kş Görüşleriniz Nelerdir

kimnana

Merhaba, 2.5 yaşında ki kısır kedime reflex mama veriyorum ama daha kaliteli olan felicia mamaya geçmek istiyorum. Çok fazla öneren memnun olan var ama sikayetvar.com 'da ishal ve alerji yaptığını söyleyen çok fazla insan var. Ne alacağımı bilemedim :(

10 CEVAP

Biz nd kullanıyorduk ve felicia yiyorlar şimdi hiç sorun olmadi. Hatta tüyleri parladı çok ilginç ama tüylerine daha iyi geldi

tyguler

Biz 2 aydır kullanıyorum memnunuz bir sorun yaşamadık aksine tüyleri güzelleşti

tyguler

Evet kısır somonluyu kullanıyoruz

kimnana

Somonlu Kısırlaştırılmış kediler için olanı mı kullanıyorsunuz?

kimnana

Somonlu kısır kedi mamasını almayı düşünüyorum. Onu mu kullanıyorsunuz? Genelde onun hakkındaydı şikayetler

tyguler

Evet somonlu kısır mamayı kullanıyoruz bende almadan ömce görmüştüm o şikayetleri ama biz bir sorun yaşamadık her kedi farklıdır

Somon Proteini oranı çok az mama inceleyecek vardı yazabilirsiniz o soruya

3 kedimi de mahvetti maalesef, şu an gastro mamaya geçmemiz gerekiyor bu yüzden

fettahaltuntas

Malesef çok övüyorlar ve fiyatları kol gibi oldu malesef. Iyi bir mama değil ancak reflexden daha iyi bir mama bence. Bütceniz yoksa kullanılabilecek bir mama bunun aşağısı karton + tavuk suyu bence. Mystic iyi duruyor ancak