Acil Bir Şey Olur Mu

Beyzanurtzlk

anne kedi yıkılmış duvarın üzerinden taşıyordu yavruyu 1.5-2 metre arasında yükseklik kedi düştü yer beton bir şey olur mu? Daha bir aylık öyle ağlamıyor şu an anneyi emiyor lütfen yardım edin 😭

4 CEVAP

Ekindegss

Yani anneyi emiyorsa bir sıkıntı yoktur büyük ihtimalle biraz gözlemleyin ayağı sekiyor mu çenesinde bir sorun var mı falan diye incinmiş olabilir imkanınız varsa götürebilirsiniz belki ama önce gözlemleyin.

oscarto

Bir aylık kedi 2 metreden düşüp betona çakıldıysa bence imkanınız varsa veterinere götürün, sonuçta çok küçük ve kemikleri daha kırılgan.

Olabilir, veterinere götürebilirsiniz götürün diyeceğim ama anne kedinin izin vereceğini sanmıyorum..

Beyzanurtzlk

Evde yaşlım var onu birine bırakamıyorum korkuyorum da 🥺😭 miyavlıyodu yuvasını götürdü annesi şu an emiyor gayet 🥺