Mama Değişikliği

Muffin806

Merhaba 1 yaşındaki yetişkin kedime Proplan somonlu kullanıyordum hem fiyatlarının gereksiz artışı hem de n&d isimli mamanın daha iyi oluşunu öğrenmemle mama değişikliğine gitmek istedim eski maması daha fazla olacak şekilde koydum ama yemedi sonra her mamadan birer tane önüne koydum eski mamasını yiyip gitti proplana geçerken böyle bir şey yaşamamıştık seçici bir kedi değildir aslında ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?

1 CEVAP

Kursademine

Yerinizde olsam n&d den uzak dururum. Benim yavru kedimi mahvetti kaç gündür ishal yavrucak.