Kedim Kendini Neden Sevdirmeyip Hep Isırmaya Çalışıyor?

iremaksell

Uykulu olmadığı veya uyulmadığı zamanlarda kendini hiç sevdirmiyor hemen tutup ısırmaya ayaklarıyla eşelerseniz Çalışıyor nedeni nedir acaba nasıl düzeltebiliriz , bu Davranışları Büyüyünce geçer mi şu an iki buçuk aylık

2 CEVAP

forbidden

aslında bize ısırma görünen bu davranış onun için sadece bir oyun. kardeşleriyle bir arada olsaydı boğuşmaca, ısırmaca oynayacaktı. bu oyunları seninle oynamak istiyor. ısırmaya çalıştığında elini oynatmazsan acıtmaz. dişlerini kaşımaya ihtiyacı var bir de. bunu sağlayacak bir şeyler bulmalısın. özellikle arka patileri ve karnı hassas olur. dokunulduğunda tepki vermesi normaldir. büyüdükçe sakinleşecektir.

TarcinBey

Kedilerin elini ısırma tırmalama gibi olayları aslında sizi sevdiğini ve sizinle oynamak istediğini gösterir yani size karşı bu hareketleri sergiliyorsun mutlu olmanız lazım :))