Acana First Feast Tavuklu Mama Bu Nasıl Tane Yav.

Oqrenerde06

Acana First Feast aldım bu kadar kucuk beklemiyordum gerçektenn... Erkek kedim bayıldı dişi kedim şuanlık yemedi tok galiba deneyimlerimi paylaşırım tekrar dan. 😂 Kokusu N&D gibi aynı ağır kokuyor ama ambalaj mükemmel gerçekten kalite kokuyor her tarafı.

24 CEVAP

Oqrenerde06

Ahaha bizimkiler de nefret ediyor yiyemiyor hiç sinir oluyor:):) dumancat

Oqrenerde06

Çiğnemeden yuttu 6 aylık kedi yemin ederim. Neden böyle bir tane yapıyorlar anlamış değilim 2 aylık kedilere özel sanırım sadece tüm seri. 😂

Oqrenerde06

HAHAHA :D GERÇEKTEN BENCE BU KITTEN OLANLARI DA 2 ÇEŞİT ÜRETMELİLER BÜYÜK BOY YAPI DA ISTEYEN BÜYÜK ALABİLMELİ . :)

Oqrenerde06

böyle yapı da bir mama ilk defa gördum @schembri2

Acana' nın all life stages serisinin (Pacifica, Grasslands ve Prairie) taneleri yuvarlak :D

Meloi

Geçen sipariş ettim diye yazmıştım.gelince ben de şaşırdım minnacık taneler.ama kedim bayıldı ödül maması gibi yiyor

MilkaBegum

Ben de geçen hafta ilk defa aldım tanelerin küçüklüğüne şok oldum :d benim kedim de 5 aylık, ne kadar ölçüde veriyorsunuz? Arkasında 70-80 gr yazıyor günde yaklaşık 7 yemek kaşığı kadar versem yeterli olur mu acaba

Mineyza

Çook tesekkür ederim hepinize kızım asırı secici bu konuda onu zorlayacak mutsuz edicek bir mama almak istemedim

Oqrenerde06

Blue hpoodd ahaha ciddi misiniz :D