Gastrointestinal Mama

Ayben02

Anket

Hills
(9 oy)
Royal canin
(0 oy)
Proplan
(2 oy)
Toplam (11 oy)

Kedim FIV+ olduğu için kronik ishali var bir türlü geçmiyor. Gastrointestinal mamayı duydum bazı kullanan kişiler memnunmus siz böyle bir durum yaşadınız mı ve marka olarak hills, Royal canin ve proplan gördüm hangisini tavsiye edersiniz

11 CEVAP

Miyavmia

Merhaba rc proplan gibi gastro mamalar malesef tedavi etmiyor kullanim sırasinda rahatlama sagliyor kronik ishal ve gastro sorunumuz vardi 7 ay kadar hills i/d mama kullandik veterinerlerden temin ettik bu durum tamamen geçti birdaha karsılaşmadik. Sonrasinda istediğimiz mamaya geciş yapabildik. Geçmiş olsun

brokingbad

Online aldıklsrımız işe yaramaz mı? mesela proplan delicate gibi

dezgicavus

İşe yaramaz diyemem vet. Değilim sonuçta, ama aynı etkide olmayabilir. Ya da daha uzun vadede etki ediyor olabilir. Bir de sadece ishal ise denenebilir bence. Benim kedimde biraz kan ve mukus vardı o yüzden veteriner serisine o kadar para verdim :(

caglaauzun

virbac kullanıyoruz faydasını gördük

d) virbac

Ayben02

Nerede satılıyor peki

dezgicavus

Gastrointestinal mamalar veteriner serisidir, bu şekilde online alacağınız mamalar istediğiniz etkiyi vermeyebilir. RC gastrointestinal 225 TL ye almıştım 2kg pahalılarda maalesef. Kedi kısırsada kilo da yapıyor baya. Ama ishali toparlar büyük ihtimalle. 400 Gr lık olanlarıda var 40 TL sanırım, bir deneyin isterseniz.

Ayben02

Aslında daha uyguna var bazı sitelerde 120-150 arası

ruthiees

royal canin kesinkile almayın proplanda çünkü purinaya ait

dezgicavus

Ben veteriner serisi kullandım, onların online satışı yok. Markaların kendi siteleri de satılan kliniklerin adresine yönlendiriyor.

DAMLAYMANAV

Gastrointestinal mama olarak farmina vetlife kullandım. Veterinerlerde satılıyor sadece, internet satışı yok. Tavsiye ederim. Bizim sorunumuzu tamamen çözmüştü. Kedimizde çok severek yemişti.