Geçmeyen İshal

Kursademine

Yavru Kedim sürekli ishal oluyor. iç parazit yapıldı. Enerjisi gayet yerinde ama aşırı derecede cıvık çıkıyor tuvalete yani su gibi çıkarıyor veterinere götürdüm bikaç çeşit probiyotik verdi onları da kullandım yine de geçmiyor :(

4 CEVAP

Esnzn

Biz de aynı sorunu brit care tahılsız mamada yaşadık. Vet'in dediğine göre tahılsız mama her kediye yaramazmış. En sonunda ND düşük tahıllı seriye geçtik, yavru olmalarına rağmen içerik aynı olduğu için yiyebiliyorlar, tane boyutu da çok büyük değil. Şikayetlerimiz bıçak gibi kesildi. Problem tahılsız mamadaymış. 2 ay eziyet ettim hayvancağızlarıma bilmeden.

dezgicavus

Maması dokunuyor olabilir, benim kedim de balıklı mamada cıvık dışkı ve gaz oluyor :(

Kursademine

Nd tavuklu mama veriyorum onda da baya şikayet var ishal yapıyor diye ama bilmiyorum

Feyzaaa555

Nd benim kedimde de ishal yapıyordu zoovital probiyotik kullanmıştım veterinerden alıp o iyi gelmişti