Kedi Kulağında Tüy

Merve7878

Merhaba

Kedimin kulağı neden böyle acaba sokaktan buldum 4 aylık iken bulduğum yerde böyle bir kedi yok,etrafta da göremiyorum herkes nasıl bir kedi diye soruyor bende merak ediyorum artık😂

11 CEVAP

Çok güzel ama maşallah:))
Tüyü kadar ömrü olsun..

Pufininelifi

Vaşağı andırıyor.😂

MERQ

Bir yerlerden vahşi kedi geni bulaşmış. (:

ezgiisu

Ne kadar tatlı maşallah

patipatili

Hahahah çakma vaşak sahiplenmişsiniz. Aşırı tatlı bir şey ya maşallah

diablerose

Cok guzel bi kedi

buse_007

Cins kedi olabilir

Merve7878

Çok teşekkürler herkese❤️

Merhaba bu bir sorun değil lütuftur. Benim kedimin bir tanesi de böyle çok güzel:) Uzun sağlıklı ömrü olsunnn:)))))))))

Yesilyesil9

Büyüleyici görünüyor 🤩

Orkun60

Bazılarında böyle oluyor benim komşumun kedisi de aynı bu şekilde.