Cinsi Nedir

Merhaba cavalier king charles cinsi diye sahiplendik fakat şüphelerim var 3 aylık şuan sizde cinsi nedir

7 CEVAP

puglife

Cavalier king charles spaniel cinsine benziyor fakat kırma olabilir, muhtemelen bahsettiğiniz cins ile başka bir köpeğin yavrusu. Çok tatlı. :)

theyusra

şüpheniz olmasına gerek yok sadece o ırkın nadir bir rengi, hatta çok güzel bir rengi hayırlı olsun 🥰

End_19

Valla çok sevimli ve bence benziyor gibi. Maşallah tüyü kadar ömrü olsun

Zehranazz

Ya çok tatlı maşallah nazar değmesin

surayilmz

cinsi hakkında bir fikrim yok ama çok sevimliymiş :)

septikbaykus

Boşver cinsi aşırı tatlı :)

Kader767803

Maşallah