Cinsi Nedir

Merhaba cavalier king charles cinsi diye sahiplendik fakat şüphelerim var 3 aylık şuan sizde cinsi nedir

6 CEVAP

patipatili

Bilmiyorum cevabı fakat çok tatlı. Şüpheleriniz doğru çıkarsa ne yapacaksınız? Göndermeyin yavruyu sokağa. Cinsi ne olursa olsun çok sevimli

Betulay_

Bence de çok tatlı cinsin ne önemi var ki

Betulay_

Bence de çok tatlı cinsin ne önemi var ki

Aylintas

Sadece ırk sormuş ya niye garip tepkileri verdiniz ki? Bu minnoş King Charles ama bir biraz daha büyük bir de küçük olan vardı adını unuttum şimdi o ikisinden biridir

PumCatLitter

Sizin görünce heyecanlanan bir kalbi, hızlı hareket eden adımları, parlayan gözleri varsa gerisi hiç mühim değil..

belki apartmanda besliyorsunuzdur, belki çocuklarınız vardı bu sebeple cinslerin özelliklerine göre ücretli(almayınn!) sahiplenmiş olabilirsiniz.

bu sebeple merak ediyor da olabilirsiniz ancak, cinsi her ne olursa olsun sizin vereceğiniz şefkatli bir eğitimle, istediğiniz gibi olur her yavrucak..

bunu birbirinden bambaşka türlerde cins ve sokak köpeği/Kedisi besleyen biri olarak söylüyorum.

hepsi de sessizdi, sadece koruma iç güdüsünde havlardı, hepsi de çok temiz ve tuvalet eğitimi vardı, çocuklara aşıklardı..
Yavrunuzun da sizin de mutlu uzun bir ömrünüz olmasını dilerim 🙏🏼

gulsundusmez

Irk cins değil .herne ise çok tatlı