Vetoskin Yerine...

DAMLAYMANAV

Vetoskin verdi veteriner tüy dökülmesi için ama bizimki asla yemiyor. Bu ayarda var mı başka önerebileceğiniz tüy dökülmesi için bir ürün?

8 CEVAP

Maths8081

Vmp kullanıyorum memnunum vetoskin kullanmadım hiç ikisini kıyaslayamam ama tüyleri gayet sağlıklı

DAMLAYMANAV

Vmp tablet mi? Nasıl veriyorsunuz?

Vmp tablet çakıl için kullandım cok etkisi oldu. Toz haline getirip yas mamaya veya sulandirip şırınga ile vermeniz gerek kendiliğinden yiyen kedilerde varmis. Vetoskin in ucunu elinizle dondurun yemesi lazım aslında açmadan mi verdiniz

Bcanaydn

Vetoskin ucunu çevirerek kır ağzının kenarından sıkın tadını alınca yicektir

DAMLAYMANAV

Zaten kırıp denedim. Tadını sevmedi.

DAMLAYMANAV

Zaten kırıp denedim. Tadını sevmedi.

alabalik32

Vetoskin 10 gündür bende kullanıyorum. Benim kedimde sevmedi ama kucağımda sıkıştırıp yandan ağzına sıkıyorum.Ağzına yüzüne bulaşanıda yalıyor zaten. Tüy dökümü konusunda en etkili vetoskinmiş şu an.

Maths8081

Vmp yi benim kedim severek yiyor günde yarım tablet veriyorum o yarım tableti elimde kırıyorum parça parça veriyorum yiyor zamanım yoksa da mama kabına kırıyorum mamasını yerken yiyor