Kedi Astımı

yuceuzay

Kedim 40 yıldır sigara kullanıyormuşcasına öksürüyor hırıltılı nefes alıyor bu gece çok ağırlaştı bu astım mı demek veya ne olabilir çok korkuyorum

3 CEVAP

sarmonella

Ciğerleriyle alakalı sorunları olabilir. Veterinere götürmelisin. Benim kedim de sokaktayken çok öksürüyordu. Ciğerlerinde doluluk varmış. Antibiyotik tedavisi yapıldı. Kedin umarım bir an önce iyileşir. Astım tanısı kondu mu.kedine

yuceuzay

astım değil de ciğerlerinde ödem tespit edildi onun için bir şeyler yapmaya çalışıyorlar çok bilgi vermiyorlar bilmiyorum.. öksürük için yangı giderici iğne yapıyorlar ama 2 gün süresi var 2 günden sonra tekrar öksürükler başlıyor.. çok çaresizim bu ödem nasıl atılır ne yapılır gerçekten bilmiyorum

sarmonella

benim kedimde de öksürük var. alerjik olduğunu ve kimyasal sigara vb kokulardan uzak tut dedi. sende deneyebilirsin. dünden önceki gün antibiyotik son doz uygulandı. ama eve geldik yine hapşırık tıksırık.