Pro Choice Yavru Kedi Maması Nasıl Bir Mama

bbihterr

Uygun fiyatlı ve kaliteli zararlı olmayan bir mama arıyorum. Pro choice'yi çok duydum sizce nasıl bir mama

3 CEVAP

Ben kullandım 15 kg. Taurin oranı biraz az. Ama benim kedilerim cok severek yedi ben memnun kaldim. Şimdi lavital kısır a geçtik kuzulu onu deneyeceğiz

Benim görüşüm doyuruculuk oranı bence az cünkü normal kullandıgım porsiyona göre biraz daha fazla tüketiyor evlat

Esnzn

taneleri çok küçük malesef en fazla 4 aylığa kadar yiyebilirler.