Kedim Mamayı Kabin Dışına Atıyor

Umut4204

Kedim mamasını kabin dışına atıyor ağzıyla sonra patosine vurup yiyor acaba sizce mamadan sıkılmış olabilirmi yoksa bu kedilerde içgüdüsel midir.

9 CEVAP

Merhaba benim kedim aynı durumu somonlu mama kullanırken yapıyordu gıcık oluyordu somonlu mamaya. aynı markanın tavuklusuna gectim problem kalmadı. Denemekte fayda var

Umut4204

Şuan 3 aylık protein alması için tavuklu kullanıyorum, arada sırada dediğin gibi mamayla oynuyor Teşekkür ederim.

mihriii

böyle bir şey yaşamadım ama mama kabını değşltirmeyi deneyin bazı kaplar bıyıklarını rahatsız ediyormuş

Umut4204

Celik oval mama kabı kullanıyorum

simal8

Bizde celik oval mama kabi kullaniyoruz benimkide oyle yiyor. Patisiyle mamalari disari aliyor vuruyor oynuyor oyle yiyor. Kabi sevmiyor sanirim ama en azindan yiyor :)

Umut4204

Evet yiyor :)

indovf

Benim ki sadece mamayı sevmeyince öyle yapıyor. Mamanın illa ki kötü olmasına gerek yok , eğer uzun süre açıkta beklediyse kokusu gittiği için sevmiyor.

HillB

Ben de çelik kapta denedim, yemiyordu doğru düzgün. Veteriner kendi yansımasını görüp rahatsız olmuş olabilir demişti.