Kedim Göğsünden Garip Sesler Çıkarıyor

İki gündür iştahsız ve sürekli uyuyor.midesine dokununca garip bir ses çıkarıyor.Yasak olduğu için veterinere götüremüyoruz ne yapmaliyiz

7 CEVAP

Merve203

Veterinere goturmek yasak degil. Acik olan veterineri arayip geleceginizi soyleyin sonra gidin. Hicbir sey olmuyor. Surekli uyuyor ve istahsizsa problem var demekli. Kakasini yapiyor mu

alabalik32

Veteriner yasak değil. Ayrıca 7/24 açık.Sonuçta elinizde kedi olacak. Kimse birşey demez.

Tuvalete de çok çıkmış sanırım bu sabah

Ateş ve burun akıntısı yok ama diski yapmada zorlanıyor kabız olmuş olabilir mi

Merve203

O yuzden ilk kaka yapmis mi diye sordum. Benim kedimde de mideden ses geliyordu. Yabanci bir cisimde yutmuş olabilir mi sizce evi bi kontrol edin. Zeytinyagi verin biraz belki çıkarmasina yardimci olur

Merve203

Ama mesela benim kedim zeytinyagi ile çıkaramamisti. Veterinerden hillsin yas mama tarzinda olan bagirsak duzenleyicisini falan almistim birkac sey daha

Merve203

Veterinere goturmelisiniz enfeksiyon tarzi bir sey olabilir. Atesi falan var mi burnu kuru mu ıslak mi