Bozita Mı Brit Care Mı

oscarto

Anket

Bozita
(10 oy)
Brit Care
(13 oy)
Toplam (23 oy)

1 yaşında kısırlaştırılmış kedim için ya Brit Care Hypo-Allergenic Kilo Kontrolü için Ördekli Tahılsız Kısırlaştırılmış Kedi Maması ya da Bozita Indoor Kısırlaştırılmış Tahılsız Geyikli Yetişkin Kedi Maması almayı düşünüyorum, sizce hangisini almalıyım? (1. Brit Care, 2.Bozita)

Taze Ördek Eti %26

Kurutulmuş Hindi %26
Sarı Bezelye %16
Nohut %10
Kurutulmuş Elma %7
Kümes Hayvanları Yağı %4
Somon Yağı %2
Hidrolize Tavuk Karaciğeri %2
Psilyum Toh

Tavuk% 32 (kurutulmuş tavuk% 21, taze tavuk *% 7, tavuk suyu% 4),
kuru patates *,
bezelye nişastası *
, ren geyiği * (taze hazırlanmış% 8), bonefat *% 5,
kurutulmuş dana proteini% 4,
lignoselüloz *% 4,
kurutulmuş domuz proteini% 4,
kurutulmuş yumurta *% 2
, balık unu *% 2,
mineraller, kuru pancar lifi *,
hindiba inülini * (FOS% 0,63), mannan oligosakkaritler * (MOS% 0,2), maya * ( ß-1,3 / 1,6-glukanlar% 0.1)

7 CEVAP

oscarto

Cevaplar için teşekkürler. O zaman ikisinden de biraz alıp deneyeceğim, hangisi daha iyi gelirse ondan devam ederim

deniznergis

Britcare paketinin tavşanlı olanini aldım icerik olarak iyi görünüyordu% 26 tavşan eti.%26 kurutulmuş tavşan eti tavuk ve balik yemedigi icin aldim

Buketbayraktar

Ben yavruluğundan beri brit care kullanıyorum şuan kısır tavşanlı var elimde diğer çeşitleri de denemeyi planlıyorum. Annemin kedisi de britcare ile büyüdü kısırlaştı. İshal sorunu bizde hiç olmadı. Bozita da denemek istediğim 2. Mama ama özellikle indoor kısır geyikli sürekli stok sorunu var briti petlebiden alıyorum uğraşmadan. İkisi kafa kafaya mamalar bence britin içeriği çok ufak farkla iyi gibi ama bozita da İsveç o da Bi tık ordan kazanır. Yani hangisi kedinize iyi gelirse bence 😻

oscarto

??? başka önerisi olan yok mu ???

BritCare vitamin değerleri olarak daha güzel içerik zaten benzer

Bozita diet & stomach diyorum ben. Brit care kötü mü peki ? asla. Ama çok ishal şikayeti var

oscarto

@septisistbaykus Bozita diet & stomach kısırlaştırılmışa uygun mu