Çok Acil Kedim Kustu

Monserzk

Kedim az önce 3 kez kustu birinde tüy yumağı çıktı normal midir ne yapmam gerekli şu an midesi çok bulanıyor midesine ne iyi gelir yardımcı olur musunuz çok korktum

3 CEVAP

pablopicasso

Mama ve suyunu kaldırın. 2 saat kadar vermeyin. Sonra önce su ardından mama verin. Bir parça mide kendine gelsin.

Malt kullanmıyorsanız kullanın. Kullanıyorsanız ise de oran ayarlaması yapmanızı öneririm.

Monserzk

Çok teşekkür ederim tavsiyeniz için 🙏🏻Bu ara çok tüy döküyor malt kullanıyoruz ama bu ara normal vitamin kullandığı için ek olarak malt vermemiştik kustuktan sonra çimini yedi biraz olsun rahatladı sanırım.

pablopicasso

Evet bu ara hepsi çok tüy döküyor. Blz maltı biraz arttırdık. Şimdi daha rahat. Geçmiş olsun