Sürekli Söyleniyor

pablopicasso

Merhaba,

Söyleniyor dedim daha güzel yakıştırma bulamadım😊

Evet bir süredir ve sanırım ilgi çekmek için sürekli söylenerek dolanıyor, oturuyor.

Yani her şey 4/4 lük ama süreki bu mod nedir anlayamadım. Korkuyorum yakında konuşacak🤣🤣

Sizde var mı bu durum? Ya da normal ?

4 CEVAP

tugcerbs

Evett benim miniğim de hep böyle nazlı nazlı sesler çıkarıyor, miyavlıyor. Normal olduğunu düşünüyorum.

pablopicasso

Evet kod adı nazlı çiçek 🥰🥰 sürekli ilgi sürekli. Sanırım çok ilgiye alıştı. Ama oldukça olsun daha da olsun istiyor😛

tugcerbs

Eveet aynen bizim kedicikte böyle minik oldukları için büyük ihtimalle ❤️☺️😍

pablopicasso

Minikliğine veriyorum bende😌Yalnız olmamak 👍🏻