Kedim Sürekli Isırıyor

iremaksell

Kedim uymadıkça veya uykulu olmadıkça onu sevmiyoruz uyanıkken sevmeye çalıştığımızda ısırmaya Çalışıyor oyun yapıyor Büyüyünce sakinleşir geçer mi deneyimli olanlar yazarsa sevinifim

3 CEVAP

merveandac

Git kendini çok sevdirmeden akımına uyan bir kedidir belkide :) Şaka bir yana sıkıştırmayın fazla kucaktan inmeyende var kucak sevmeyende , severken bi anda tırmalayanda var , sevelim diye elimizin altına giren kedide yani istediği zaman sevdirir kısa süreli olsada biliyorum sevmek sıkıştırmak öpmek istiyorsunuz ama sonuçta kedinizi bunun için sahiplenmediniz öyle kabul edin üstüne varmayın bi bakarsınız zamanla alışır o sevdirmek ister siz sevmekten usanırsınız.

merveandac

Eğer tırmalayıp ısırma huyu olduğunu hissediyorsanızda hazır yavruyken ellerinizi sağa sola kaçırıp üzerine saldırmasını beklemeyin şuan elinizi minik patileriyle tırmalayıp dişliyor olması hoşunuza gidebilir komik gelebilir ama küçükken neyle oynamaya alışırlarsa büyüdükçede onu arıyorlar :)

iremaksell

çok teşekkür ederim yardımınız için