Sürekli Söyleniyor

pablopicasso

Merhaba,

Söyleniyor dedim daha güzel yakıştırma bulamadım😊

Evet bir süredir ve sanırım ilgi çekmek için sürekli söylenerek dolanıyor, oturuyor.

Yani her şey 4/4 lük ama süreki bu mod nedir anlayamadım. Korkuyorum yakında konuşacak🤣🤣

Sizde var mı bu durum? Ya da normal ?

8 CEVAP

dezgicavus

Evet, özelliklede benim işim varsa. Koridorda söylene söylene etrafa saldırıyor, asılı montlara atlıyor. Söylenerek gelip mama yiyor :D bende alışmasın diye gitmiyorum öyle yapınca :D

dezgicavus

Benim ki arada bağırıyor bide :D ilgi arsızları :))

mihriii

benimki de öyle ya utanmasa konuşacak bir de ben salona gidiyorum mesela miyavlayarak beni çağırıyor kendi gelmek istemezse

pablopicasso

Evet şu an yerde yatıyor başka bir oda da. Sürekli sesleniyor. Gidip sevip işimin başına dönüyorum. Tekrar sesleniyor😂😂

DAMLAYMANAV

Evet :)) maalesef sürekli sürekli. Bazen çıldırtıyor. Yaş mama isterken, oyun isterken, sevgi isterken bazen sebebini anlamadığım bir şeyden dolayı...

pablopicasso

Tek başlık açtım ancak nasıl çift oldu?? Bu aradan devam edebilirsiniz.

pablopicasso

Evet. Oturduğu yerde bile söylenmek o kadar yani.

alabalik32

Benimki de beni emeceği zaman söylenir maw maw birşeyler anlatır gibi. Efendim oğlum diyincede bacaklarıma dolanır gezinir ))