Kısırlaştırılmış Mama Mı Yavru Kedi Maması Mı

vodootrela

kedimi bugün kısıtlaştırdım ama kısırlaştırılmış kedi maması alamadım pazartesi alabilirim. üç dört gün eski mamasını yani yavru kedi mamasını versem bir şey olur mu?

4 CEVAP

DAMLAYMANAV

Elinizdeki mama bitince kısır kedi mamasına geçseniz bile bir şey olmaz.

alabalik32

Benim oğlum 13 aylık. 1 Nisanda kısırlaştırdım. Elimde 2 kg kadar yetişkin maması vardı. Vetimiz elindekini bitir. Sonra kısırlaştırılmış alırsın dedi. Sorun yok yani devam.

Daha iyi olur yeni operasyondan çıkmış toparlar kendini

vodootrela

tamam teşekkür ederim herkese