Kedimin Rengi

Gozka

- Öncelikle merhaba yeni bir kedi sahiplendim bir önceki kedim yavruyken ve büyüdüğün de gri renkti ama bu kedim rengi kum rengi büyüyünce değişirmi bilgi verirmisiniz bilenleriniz varsa hangi renk olucak çok merak ediyorum :)

5 CEVAP

Oqrenerde06

Lilac rengi bu. Çok değişmez Lilac olarak kalır

asrayildrm

çok güzel bence

incirreis

Çok hafif 1-2 ton koyulaşabilir en fazla bence. Bu haliyle de çok güzel maşallah uzun ömürler :)

alabalik32

British Shorthair Lilac diyorlar. Vizon rengi gibi yani.

Gozka

Çoook teşekkür ederim cevaplarınız İçin :)) harika umarım hepsinin tüyü kadar ömrü olur 🥰