Kan Değerleri İle İlgili? Kısırlaştırma

dalilenra

  1. ayına girmek üzere olan daliyi bugün kısırlaştıracaktık ayrıca kuyruğu da sokakta köpek saldırısı sebebiyle yarısını kaybetmişti yara iyileşmedi tek anestezi olsun diye kısırlaştırma ile birlikte ampütasyon olacaktı. bugün sabah veteriner hekime bıraktım çok tatlı bir kadın öğlene doğru kan değerleri çıktı ve düşük olduğunu dediler fotoğrafını da attılar beyaz kanı özellikle düşüktü diğer değerler de wbc,rbc,hbg,hct,plt,pct değerleri hep düşük çıkmış ameliyata almam doğru olmaz dedi direkt tedaviye başlamışlar şu anda 2 gün burda kalsın dedi ama alabilirim de orda hep gözetimde kalması mı doğru olur yoksa eve mi getirmeliyim bu değerler ayrıca ne demek orda kalması stres açısından sıkıntı olur mu öyle korkak bir kedi değil hemen alışır ama bu tedaviden sonra pazartesi ameliyata alabiliriz dedi ne yapmam lazım lütfen akıl verin

2 CEVAP

DAMLAYMANAV

Kan değerleri oldukça düşük çıkmış. Bu sebeple orada kalması en doğrusu olur. Muhtemelen kan takviyesi yapacaklar. Değerler kansız olduğunu gösteriyor.

dalilenra

orda kalmadı aldık vitaminler verildi zylexis adlı iğne yapıldı antibiyotik yapıldı. yalnız şu an çok halsiz değerleri düşük çıkmış ama çok enerjikti hiç uyumazdı. şaşırdım o yüzden. eve geldi gitsin dediler ilaçlarını aldık ama çok halsiz normal mi o kadar iğne sonrası hiç böyle görmedim çünkü