Kedımin Kuyruğu Yandı

Dy22

Biraz önce kedım şöminenin önüne çıkmış ve bir anda kuyrugunfan duman çıkmaya başladı canı acımadı bağırmadı ama tüylero hafiften yanıltı sizce onu yalarken yanıl tüyler dokunurmu veya be yapmam gerekir?

1 CEVAP

Esnzn

Ne yapmanız mı gerekir? Kediniz ortalıkta serbest bir şekilde dolaşırken şömine yakmamanız gerekir. Şömine yakıyorsanız kediyi odaya almamanız gerekir. Kedinin şömineyle olası temasının önüne geçmeniz gerekir. Kendi doğurduğunuz insan yavrusunu o şömineden nasıl koruyacaksanız kedinizi de korumanız gerekir.