Golosi Kısır Kedi Maması İyimidir?

Merhaba arkadaşlar. Geçen günlerde ND markasından başka bir markaya geçiş yapmak için önerilerinizi almıştım. araştırma yaparken golosi markasını gördüm. içerik olarak aynı fiyat aralığında olan markalara göre gerçek et kullanılmış bu marka hakkında fikirlerinizi bekliyorum. başka önerilere de açığım şimdiden teşekkür ederim. (1.5 kg mama için bütçem 100tl)

16 CEVAP

PrimaCat'e ulaşıp sorduğumda içerisinde ete ek olarak tavuk derisi gibi hayvansal kökenli şeyler içerdiğini belirttiler. Ancak tüy ve gaga gibi bileşenler içermiyormuş. Bunu göz önünde bulundurarak tercih yapın.