Golosi Kısır Kedi Maması İyimidir?

Merhaba arkadaşlar. Geçen günlerde ND markasından başka bir markaya geçiş yapmak için önerilerinizi almıştım. araştırma yaparken golosi markasını gördüm. içerik olarak aynı fiyat aralığında olan markalara göre gerçek et kullanılmış bu marka hakkında fikirlerinizi bekliyorum. başka önerilere de açığım şimdiden teşekkür ederim. (1.5 kg mama için bütçem 100tl)

16 CEVAP

Ekindegss

Brit care a bakabilirsiniz bütçenizi çok aşmıyor 2 ks si 130 tl civarı içeriği iyi olan bir mama

sultansbutler

golosi iyi bir mama değil. içindeki taurin oranını yazmamışlar sitelerine. yani içinde var mı yok mu bilemiyoruz. güvenemiyorum yani. brit care deneyebilirsiniz güzel bir mama ama en büyük paketi 7kg olduğu için biraz daha pahalıya geliyor. ayrıca tavsiyem mamaları küçük değil büyük paketlerde alın (10kg en güzeli) daha uyguna geliyor fiyatlar.

mihriii

vitamin taurin eklemelerini falan göremedim sitesinde ve %21 et içeriyor ama bunun %70ini su olarak hesaplamamız gerekiyor kurutulmuş falan değil de direkt et yazdığı için bildiğim kadarıyla

bilgilendirmen için teşekkür ederim önereceğin bir marka var mı?

fettahaltuntas

malesef cok iyi bir mama değil. Britcare yeni serisine bakın derim içerik ve fiyat inalımaz 😺

Golosi içerisinde et ve türevleri yazmakta kendi sitesinden bakarsanız bu yüzden önermiyorum.

Palyaco

Prima cat içerik olorak daha iyi bir mama 1.5 kilosu 72 TL diğer tüm mamalardan daha kaliteli içeriği yüzde 50 et deniz topalak ve capnip var içinde benim kedim deli oluyor

mihriii

bence de brit care uygun bütçenize göre ama ishal yapabiliyormuş bazı kedileri bozita 2 kilosu 140 lira falandı galiba kısırlaştırılmış geyikli olan tam hatırlamıyorum ama ona bakabilirsiniz

mihriii

bozitanın tahılsız olanlarına yani

mihriii

tahıllı tavuklu olan vardı daha ucuz onun taurini bay düşüktü diğer değerlerini pek incelemedim

mihriii

yok yüksek olmalı taurini kediler vücutlarında sentezleyemedikleri için dışardan almaları gerekir kalp ve göz sağlığı için önemli

Palyaco

Prima cat sadece 1.4 kilosu var en büyük boyu içeriği mukenmel

bildiğim kadarıyla içerik olarak et proteini, kurutulmuş et, civarı değerler iyi değilmiş yanlış biliyorsam düzeltin lütfen. evet brit care markasına baktım fiyatı uygun sayılır önerileriniz için teşekkür ederim.

mihriii

et proteini konusunda haklısınız ama kurutulmuş et yazması daha iyi dediğim gibi aksi taktirde %70i su oluyor diye biliyorum acana ve orijen gibi et yüzdesi fazla olanlar dahil değil tabii

prima catin içeriğini çok beğendim ancak 3-4kg ürününü bulamadım taurinin düşük olması mı gerekli cevaplarsanız sevinirim yeniden teşekkürler hepinize