Akıntı/Leke Sorunu

simal8

Arkadaslar selam,
Daha oncede sormustum bunu pek cevap alamadim fakat icim hic rahat degil. Kedim erkek ve 4 aylik. Yattigi yerde boyle kahverengi kirmizimsi kokusuz lekeler oluyor sabah uyandiginda. Daha oncede oldu 3 aylikken gibi. Diskisinda idrarinda sorun yok. Her seyi normal. Veteriner sorun olmadigini erken kizginlik olabilecegini soyledi fakat saglikli hayvanda akinti olur mu aklimi kurcaliyor. İdrar yolu problemi mi kizginlik mi nasil anlayacagim?

3 CEVAP

Haceli

Kızanlık la olduğunu sanmıyorum kızarıklık başka akıntı başka

zba7

Başka bir veteriner hekime daha danışmanızı tavsiye ederim.Böyle durumlarda birkaç veterinere danışmak daha iyi olabilir.

simal8

Bugun veterinere gittik. İki farkli veterinerde ergenlik oldugunu soyledi :) Erken diye dusundum veterinerde 4 aylik ama yapi ve gorunus olarak 7-8 aylik gibi iri oldugu icin normal oldugunu soyledi. Herhangi bir hastaligi olmadigi icin cok rahatladim. Tesekkur ederim yorumlariniz icin