Gimcat Yaş Mama Kullanan Var Mı?

MilkaBegum

Yaş mama arıyorum gimcat 24lü konservelerden almak istiyorum içeriği çok temiz duruyor ama kullanan var mı yine de sormak istedim. Bir de hangi çeşitini önerirsiniz? Kedim 5 aylık, tavuklu yavru ile tavuklu karidesli yetişkin arasında kaldım ama yetişkin alsam bir sorun olur mu

7 CEVAP

fettahaltuntas

kullanıyorum çok memnunun uygun fiyat üstelik. Ben domatesli balıklı olanı kullanıyorum. Kedilerim bayılıyor

Renklipati

Gimcat Shinycat Tavuklu Yavru Kedi Konservesi 70gr kullanıyorum benimde yavru yavru almanızı tavsiye ederim vitamin açısından tadını seviyor bunun ikiye bölüp veriyorum bitiremiyor benikisi sizinki belki bitirir tamamını

asliu0

kullaniyorum ben memnumum ama bir paketi bitiremiyor. marketteki ucuz mamalari da sanki ac birakmisim gibi yiyor. iceriginin iyi olmasi ve fiyatinin uygun olmasi bence cok iyi

MilkaBegum

Çok teşekkür ederim cevaplar için🌸

pablopicasso

Daha önce yemedi ise önce bir shopdan 1 tane alıp denemeniİ öneririm. Yemezse elinizde kalır.

Me-o yeme garantili diye bir sürü aldım elimde kaldı. Geçen yek 1 adet Nutri aldım. Onu da yemedi. Başka markaları da demiyorum. Yalayıp bırakıyor🤷🏼‍♀️

eceyilmaez

Içeriği güzel alabilirsiniz bence. Fiyatlarıda 5 küsüre iniyor sadece gramaj düşük diğer markalara göre 70 gr. Ama olsun. Ben de yengeçli tavuklu var içerisinde taurin falan var

simbakedi

ben de kullaniyorum kedim gayet seviyor ama kitten mamanin ustunde 8 ayliktan buyuk kediler icin yaziyor. kedim 6 aylik aldigimiz icin su an yediriyorum ama bir sorun olmaz diye dusunuyorum