Anne Ve Yavru Kedi

sshiva

Merhabalar anneannemlerin evinin yanında yeni doğum yapmış bir kedi var. 3-4 günlük yavrular. Nisan ayında olmamıza rağmen soğuklar ve yağmurlar devam ediyor. Pazartesi günü gidip yavru kediyle anneyi alacağım. Ancak ilk önce yavruları mı boxa koymalıyım anneyi mi bilmiyorum. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Bir de anne tıslıyor yanına yaklaşanları. Nasıl bir yol izlemeliyim? Şimdiden teşekkür ederim

5 CEVAP

sshiva

Upp

BademSeker

Yavrulari koyarsaniz anne peslerindrn gelir. Yani yavrulari koyun. Ama latex eldivenle tutun sakin ciplak elle tutmayin kokunuz sinerse anne bakmayabilir yavrulara. Ayrica box yerine bi koliye de koyup tasiyabilirsiniz box dar gelebilir. Bu duruma Kayitsiz kalmayip insanlik gösterdiğiniz icin teşekkür ederim..

Zeynepulku

İlk önce yavruları köyün ama anneye yemek verin. Sevin. Size biraz güvensin. O yemek yerken yavrulari koyun -yemegi yaninda verin- kendisi de içeri girer daha sonra

sshiva

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim💕 inşallah anneyi ve yavruları güvenle eve getirebilirim🥰

sshiva

1 saattir almaya çalışıyorum ama anne çok tıslıyor tam sakinleşiyor seviyorum. Pati atıyor bu seferde. Yavrularına dokundurtmuyor. Güvenli bir yerde biliyorum ama yine de içim el vermiyor yağmurlar da başladığı için üşümesin diye bir an önce almak istiyorum. Annenin patileri çok titriyor. Sütünün yetersiz gelmesinden korkuyorum