Kedi Burun Rengi

syuhel

Kedimin sabah hic bir şeyi yoktu ama şimdi kırmızı burnu beyazlaşri . Herhangi bir yarasi veya istah kaybı/su icmeme veya oyun oynamakta / hareketliliğine herhangi bir seyide yok . Sadece sabah kırmızı/pembe olan burnu şimdi baktığımda beyazlamıştı.
..
Elektirik süpürgesini çalıştırmıştık ve o da normalden nispeten olan soğuk odaya kacti bir sure orda takıldı . Acaba soğuk olduğu icin veya korktuğu için renk degsitirmis olabilir mi? Bilgisi veya fikri olan?

5 CEVAP

fettahaltuntas

oyun oynatın yorun eski rengine gelecektir

fettahaltuntas

Soğukta öyle oluyor

DAMLAYMANAV

Soğuktandır. Sıcak ortamda düzelir.

syuhel

@fettahaltuntas bir sey oldu sandim beyaz olarak görünce teedirgin olfum

syuhel

@damlaymanav yeni kedi bakıyorum ve bir sey olunca cok endişeleniyorum 🥺