Kedim Kısırlaştırdıktan Sonra Sürülen Mavi Boya ?

Patikedili

Kedim kısırlaştırıldıktan sonra arkalarını mavi bir boya sürmüşlerdi 3 ay oldu yaklaşık ama o mavi boya gitmiyor banyo yaptırmak istiyorum hani çok taraftarı değilim ve hava çok soğuk olduğu için yaptırmak istemiyorum o mavi boya geçmiyor Ne yapabilirim ne kadar sürede geçebilir

6 CEVAP

Patikedili

İnşallah geçer ya çok komik duruyor

Firuzecik

Bi arkadasin kedisinde 6 aydir duruyor. Kedi o kadar yaliyor bence yikamayla da geçmez ama bi ıslak bezle falan silmeyi deneyin belki de denediniz. banyoyu havalar ısınınca yaptırırsınız olmadı

dezgicavus

Banyo yaptırırsanız küçük bir soba şart yoksa hasta oluyorlar :( bende ilk aldığımda pire yumurtası kalmasın diye vet. Tavsiyesi ile yıkadım, birde kış olunca ise bulanmış haldeydi. Yıkayınca derileri bile soğuyor hemen, çok dikkat etmek gerekiyor. Zaten suyu sevmezse durum daha vahim, benim ki kafasını suya sokan bir kedi olunca sorun olmadı.

Patikedili

Yok yıkama taraftarı değilim belki yılda yazın 1 kere ama bu mavi boya isleri bozuyor. Yıkarsam en sıcak havada tıkarım suan yıkamam

dezgicavus

Yazın bile üşütebilir, merkezi ısıtma olan oldukça sıcak bir evde oda 27 derece falan buz kesti hayvan, hemen soba açtım neyseki evde vardı. Bende hem kapkaraydı hemde aşırı pire vardı, bir kaç yarası içinde vet. İlaçlı şampuan verdi o yüzden mecbur yıkadım.

dezgicavus

Bu arada benim kedimde 2 ay olacak kısırlaştırma yapıldı, dikişsiz hiç bir şey sürmediler, hatta pansumana da gerek yok dedi. Bu da boyunluk takma meselesi gibi herhalde değişiyor.