Yapabileceğim Bir Şey Var Mı Yardımci Olur Musunuz

gayelise

Arkadaşlar nasıl anlatacagimi bilemedigim için fotoğraf yükledim ordan bakabilirsiniz. Evimizin karsisina üst kattaki komşular böyle bir bahçe yaptı kendilerine.arsa başkasına ait şu an kendileri kullanıyorlar. Normalde kediler bahçenin içinde kalan duvardan karşıya geçiyorlar orada komurlukler var çoğu orada yaşıyor yavrularını oraya doğuruyor senelerdir.fakat bunlar kediler karşı duvara geçmesin diye fotoğrafta gördüğünüz gibi ağacın dallarını kesip duvara doldurdular orayi kapatmaya calistilar. Kediler yine bir şekilde geçiyorlar zaten de ilerde daha farklı bir şey yapabilirler diye düşündüm böyle bir durumda benim yapabileceğim bir şey olabilir mi hayvanlar sürekli orda kalıyorlar çünkü özellikle kış aylarında ama.bunlar duvarı kapatmaya çalışıyorlar

4 CEVAP

Renklipati

Evet resim yüklenmemiş
Arsa sahibinin haberi varmı bu durumdan başkası yerini işgal etmiş durumda,belki hayvan sever dir de izin verir kedilerin gitmesine

gayelise

Fotoğraf yüklenmemiş sanırım

gmzyrl06

hayvanlar için bir polise gidebilirsiniz çünkü çok canice bir şey

gayelise

Arsa sahibini tanımıyoruz çok araştırdık ama bulamadık polisin de bir şey yapacağını sanmıyorum yasa görünür de var çünkü kimse uğraşmıyor hani en azindan kendilerine ait olmadığı için başka bir şey yapabilme şansımiz var mı onun için merak etmiştim ve aklıma bir şey gelmiyor gerçekten yazık günah hem kendilerine ait değil hem de geçmelerine izin vermemeye çalışıyorlar şu an geçiyorlar yine calilardan ama daha farklı şeylerle kapatirlarsa diye korkuyorum o zaman ne yaparım bilmiyorum hiç