Üriner Sistemle İlgili Kısırlaştırılmış Kedi Mamaları Hangileri?

karamelcik

Merhaba iki tane kısırlaştırılmış erkek kedim var. Biri 9 aylık diğeri 2,5 yaşında. 2,5 yaşında olan bağırsaklarıyla ilgili bir problemden dolayı ameliyat oldu. Veteriner hekimimiz bize üriner sistemi destekleyici, şeker hastalığına ve böbrek hastalığına sebebiyet vermeyecek bir mamaya geçmemizi önerdi. Bizde içeriği besleyici, yukarıda bahsettiğimiz sorunlara sebep olmayacak, doyurucu bir mama arayışına girdik. İkisinde de sürekli bir açlık ve doymama problemi var. Bize hangi markaları önerebilirsiniz? Açıkçası piyasada çok fazla marka ve satış yeri var ama güven duyulması zor biz petlebi'ye güveniyoruz. Bu konuda yardımcı olursanız çok seviniriz şimdiden teşekkürler

1 CEVAP

Gmz91910

Sanabelle sensitive öneririm biz uzun süre kullandik cok memnun kaldik:)