Ne Olur Yardım Edin :(

Haceli

Sokak Dişi hamile kedimi az önce başka Bi dişi kedi ile kavga ettiler kedi hamile kedime bir darbe uyguladımı göremedim sesi duyupta dışarıya çıktım kedimde her gangi bir yara yok şuanda kendini yalıyor oturuyor çok korkmuş acaba bebeklerine bişey olmuş mudur eğer olduysa nasıl anlarım yarın veterinerle kedilere mama almaya gidicem o zaman soracaktım ama şuan çok korkuyorum cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

8 CEVAP

Haceli

Bir hafta oldu Bi sorun olmadı hatta buğün karnını okşarken karnı hareket etti büyük ihtimalle bebekleri buğün 62 gün oldu bakalım ne zaman doğum yapıcak

Haceli

Buğün doğum yapmış geldi az önce samanlıkta doğurmuş arkasına saman kıytıkları yapışmış ona bişey Olcak diye korkmuştum 🥰❤️

vodootrela

durumu nasıl oldu

vodootrela

çok sevindim inşallah sağlıklı bir şekilde doğarlar

vodootrela

ayy çok sevindim inşallah sağlıklı büyürler

baranertaga

Gözünüz aydın yavrular sağlıkla doğmuş

Haceli

Teşekkürler 🥰

Haceli

Amiin ❤️