Kedimi Kısırlaştırdım. Dikişini Çıkarmış. Yardımcı Olabilir Misiniz?

Nipah

Arkadaşlar merhaba. Hafta sonu olduğundan sebep veterinerimizle iletişime geçemedim ve açıkçası biraz endişelendim.
Erkek kedimi dün kısırlaştırdım. Dikişiyle uğraşmadığını gözlemlediğim için boyunluk takmamıştım ama ben başka bi şeyle ilgilenirken dikişini çıkarmış. Bunu da koltukla birkaç damla kan görünce fark ettim. Antibiyotik kullanıyoruz. Endişelenmeli miyim? Tecrübesi ya da bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

2 CEVAP

Elifsu17

Evet endişelenmelisiniz. Açık yara, her an mikrop kapabilir en acilinden veterinere gidin, tekrar dikiş gerekir büyük ihtimal, boyunluk taktırmıyorsa kıyafet giydirin

miyathecatt

Tentürdiyot varsa sürün ve boyunluk takın mikrop kapmazsa kendi kendine iyileşir