Wilfield Tahılsız Kedi Maması Hk.

Rasimdaghan

Merhaba arkadaşlar, 7 aylık sindirim hassasiyeti olan scottish fold sahibiyim, tahılsız mamalarda ishal problemi yaşıyoruz, en son 2 kilo orijen sixfish elimde kaldı, wildfield marka tahılsız kedi maması dikkatimi çekti, sitesinde şöyle yazıyor, tahılsız mamaların en büyük problemi olan ishal, ama bizim ürünümüz kesinlikle ishal yapmıyor çünkü içeriğinde kurutulmuş muz olduğunu söylüyorlar. İnternette 400 gr lık deneme boyu bulunuyor, içimizde bu mamayı kullanmış yada kullanan arkadaşlarımız var mı ? Fikirlerinizi öğrenmek istedim.

7 CEVAP

patili

nd düşük tahıllı denediniz mi? birçok cins kedinin sindirim peoblemi var ne yazık ki. tahıllı ve tavuklu mamalar da bizimkinde ishal yapıyor mesela. umarım en kısa sürede çözersiniz sorunu.

Benim1kedimvar

Sitenin ismi ne

Rasimdaghan

Bu sitede yazıyor, sitede bu ürünün türkiye ithalatçısı

pongul

*********.com satıyor görünüyor. kullanmadım- taurin miktarı az gelmişti içeriğine bakınca (1000 mg).

Rasimdaghan

Merhaba, nd yi hiç denemedim, evet düşük tahıllısını düşündüm ama onda da kitten yoktu, o yüzden denemedim.işin ilginci nette wildfield ile ilgili hiç olumlu olumsuz yorum bulamadım

Cotontzu_Siri

Wildfield oldukça iyi bir mama. ********.com'dan alabilirsiniz. Site hakkında gayet iyi yorumlar okudum.