Mamaları Karıştırıp Vermek

siriniko29

Kızım şu an yaklaşık 16 aylık. 3 aylıktan beri N&D tavuklu narlı mama yiyor. Artık aroma değişikliği yapmak istiyorum. Daha önce iştahsızlığı sebebiyle proplan balıklı ile karıştırıp verince sorunsuz bir şekilde yedi. Yaş mamada da balık ya da et ayırt etmiyor. N&D ocean morina balıklı ya da acana bountful almayı düşünüyorum. Yine bir süre tavuklu ile karıştırıp vericem. Acanayı sevmeyen çok kedi olduğunu duydum. Tavsiyeleriniz nelerdir?

3 CEVAP

bayranc

Acana deneme boyunu alabilirsiniz bende mama değişim aşamasındayım ND den geçtim acana yemediler şu an britcare kısırı yiyolar ama bozita deneme boyu sipariş ettim içeriği gayet güzel bir de exclusion deniycem bakalım hangisini beğenirlerse kaliteli ama 2 si de bakmanızı tavsiye ederim

siriniko29

N&D ya da Acana dışında düşünmüyorum. Acana tester alacağım ama aşırı maliyetli oluyor. Acana 1,8 kg 160 tl, 340 gr 51 Tl.

bayranc

Tek kedi için 5 kiloluklar bereketli olabilir ama benim 2 tane acanaya can dayanmaz :))