Acil Köpeğim:(

yasedaseyma5

KÖPEĞİM İNSAN DIŞKISINI GORDU GEZDIRMMYE CIKARTIRKEN BEN İLK ANLAMADIM CAMUR SANDIM SONRA KOTU BİR KOKU SARDI ETRAFI KOPEĞİM YEMİYO SADECE TUYLERİNİ SURTUYO KAFASINI SURTUYO YUVARLANIYO LÜTFEN COZUM BULMAMA YARDIM EDİN AYNI SEYİ LAĞAM KAPAKLARINADA YAPIYOR ACİL YARDIM

2 CEVAP

puglife

Açıkçası bunun psikolojik bir boyutu vardır bence. Uzmanla görüşmeniz en iyisi. Siz yapmaya çalıştığı zaman kızın, tepki gösterin elbette ki aşırıya kaçmayacak şekilde yapın bunu. Fakat tek başınıza üstesinden gelebilir misiniz bilmiyorum, bir uzman tercih etmeniz daha faydalı olacak gibi.

zibityus

bir çözümü yok, pis yerlere götürmeyin.